Projektinė veikla

Projektinė veikla 2017 metais

1. Mokykla dalyvauja:
1.1.Švietimo informacinių technologijų centro organizuojamame ir Europos komisijos remiamame projekte „PhenoloGIT: vietovės duomenų analizė ir mobilusis mokymasis mokykloje". Vadovė – geografijos vyresnioji mokytoja Evelina Jackevičienė.
1.2. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra". Projektas vykdomas dviem etapais: 2017 m. vasario mėn. – 2018 m. vasario mėn. (I etapas) ir 2018 m. vasario mėn. – 2019 m. vasario mėn. (II etapas). Vadovė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alma Puodžiūnienė.
1.3. Respublikinis internetinis projektas "One country - many stories" (2016 m. spalio - 2017 m. kovo menesiais). Vadovės - anglų kalbos vyresniosios mokytojos Jolita Petkevičienė ir Vida Entkuvienė.

2. Mokykla parengė projektus ir prašo finansavimo:
2.1. „Aš noriu, turiu ir galiu būti sveikas". Projekto vadovas  - pradinių klasių mokytoja metodininkė Palmyra Šimaitienė. Komandoje dirba - Arūnas Gabrilavičius, Daiva Griškėnienė, Daiva Daunoravičienė, Renata Rakašienė, Ligita Buraitienė. Prašoma suma  iš Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos tarybos - 1040 eurų.
Gautas finansavimas - 100 eurų
Ieškoti Panevėžio „Žemynos“ progimnazija

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija. Ramygalos g. 99, Panevėžys.