Neformalusis švietimas

2016-2017 mokslo metais
Tikslas:
  • Žadinti ir puoselėti kiekvieno mokinio individualumą ir kūrybiškumą, atsižvelgiant į jo polinkius, gebėjimus ir integruotą asmenybės raidą.
Uždaviniai:
  • Per meninę, sportinę, kūrybinę ir kitokią veiklą realizuoti mokinių saviraiškos poreikius
  • Ugdyti bendravimo, kritiško mąstymo, bendradarbiavimo įgūdžius.
  • Įtraukti mokinius į neformaliojo švietimo veiklą, mokyti planuoti laiką, prasmingai leisti laisvalaikį.

1-4 klasėse suformuota 17 neformaliojo švietimo grupių:
  • Muzikinės raiškos (Muzikavimo studija, vokalinis ansamblis "Dainorėliai")
  • Meninės raiškos (mergaičių šiuolaikiniai šokiai, tautinių šokių kolektyvas "Žemynėlė", "Linksmasis teptukas").
  • Kalbinės raiškos (teatro studija "Šypsenėlė", "Žaidžiame teatrą", vaikų kūeybos studija „Miau").
  • Etnokultūros švietimo (kraštotyra)
  • Sporto (Judrieji žaidimai, plaukimas, šachmatai, kvadratas, "Saugaus eismo ABC")
  • Smagioji robotika
Neformaliojo švietimo programos  5-8 klasėse skirtos meninę, sporto ar kita veiklą pasirinkusių mokinių asmeninėms, socialinėms, edukacinėms, profesinėms kompetencijoms ugdyti. Suformuotos 15 neformaliojo švietimo grupės:
Mokinių saviraiškos poreikiai tenkinami:
Tradiciniai renginiai:
  • Mokslo metų pradžios šventė;
  • Kalbų diena;
  • Mokytojų dienos paminėjimas;
  • Išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė;
  • Karjeros konsultavimo dienos mokykloje, bendradarbiaujant su aukštosiomis universitetinėmis bei neuniversitetinėmis mokyklomis, profesinio rengimo centru, Panevėžio darbo rinkos centru;
  • Jaunimo organizacijų stovyklos.
  • Netradicinio švietimo dienos: sporto, sveikatingumo, amatų, meninės raiškos, profesinės karjeros ir kt.
  • Sveiko maisto patiekalų, kalėdinio pyrago, Kaziuko mugės.
  • Mokyklos dienos renginiai.
Ieškoti Panevėžio „Žemynos“ progimnazija

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija. Ramygalos g. 99, Panevėžys.